Informacja dotycząca rekrutacji

Informujemy, że dzieci, których rodzice złożyli wnioski oraz potwierdzenie woli zostały przyjęte do oddziału przedszkolnego i do klasy I Szkoły Podstawowe w Grabanowie na rok szkolny 2021/2022.

Listy dzieci przyjętych do oddziału przedszkolnego oraz do klasy I spoza obwodu szkoły znajdują się na tablicy ogłoszeń przy wejściu głównym do szkoły.

 

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

Życzenia od Samorządu Uczniowskiego

 

 

 

Podsumowanie konkursu „Ozdoba wielkanocna”

W środę 24 marca zakończył się szkolny konkurs na „Ozdoby wielkanocne”, który był zorganizowany dla wszystkich chętnych uczniów z klas 0-VIII.

              Na konkurs wpłynęły prace wykonane przez dzieci przy pomocy rodziców. Musimy przyznać, że wykonane były bardzo starannie i estetycznie. Ich różnorodność i pomysłowość, zasługują na wielkie uznanie i duże brawa.

              Mamy nadzieję, że wspólne, rodzinne spędzenie czasu przy tworzeniu ozdoby wielkanocnej pozostawiło po sobie wiele radosnych wspomnień.

Bardzo serdecznie dziękujemy i gratulujemy wszystkim uczestnikom konkursu.

Kontynuuj czytanie

Przygotowania „zerówki ” do Wielkanocy

SZKOLNY MAM TALENT

Dnia 19 marca w naszej szkole odbył się konkurs „ Mam Talent”, podczas którego uczniowie klas młodszych prezentowali swoje umiejętności i pasje. Uczniowie klas IV-VIII mogli nagrać filmik lub przesłać zdjęcia potwierdzające swoje talenty.

Konkurs miał na celu rozwijanie kreatywności uczniów, promowanie i odkrywanie nowych talentów, popularyzację działań artystycznych oraz propagowanie alternatywnych form spędzania wolnego czasu. Uczniowie zaprezentowali talenty z różnorodnych dziedzin – fotografia, malarstwo, sporty wodne, gra na instrumencie muzycznym, modelarstwo, taniec, cukiernictwo.

Wszystkim uczniom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Podziwiamy Waszą odwagę, zaangażowanie. Uważamy że każdy z Was zasługuje na miano zwycięzcy, dlatego też każdy z was zostaje wyróżniony. Zaprezentowaliście się wspaniale. Musimy pamiętać, że w każdym drzemie jakiś talent – trzeba go tylko w sobie odnaleźć, a potem starannie pielęgnować. Do zobaczenia za rok. Organizatorzy Samorząd Uczniowski.

IZABELA SAŁATA – TANIEC

MACIEJ KUSZNERUK – GRA NA GITARZE

MICHAŁ KUSZNERUK – WINDSURFING

Zdalne nauczanie od 22.03.2021r.

Informacja do rodziców 19 III 2021

„Tydzień zawodów – czas na strzał w 10”

list LKO do uczniów i rodziców

14 marca – Dzień Liczby Pi

                             Nasza szkoła nie pozostała obojętna na Dzień Liczby Pi. Uczniowie klas IV – VIII wraz z panią Agatą Wiercińską świętowali, rozwiązując na lekcjach matematyki quizy, rebusy, ER. Ponadto „Pi – chcili” oraz  „Zapisali liczbę Pi” do 107 cyfry po przecinku.

Kontynuuj czytanie

Klasa I 2021/2022