Dzień Babci i Dziadka w punkcie przedszkolnym

Zbiórka odzieży używanej

Życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia

KONKURS CZYSTA ZIEMIA ROZSTRZYGNIĘTY

Dnia 10 grudnia 2021r. w auli Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej został rozstrzygnięty XIII konkurs Czysta Ziemia. W konkursie uczestniczyły 32 szkoły z powiatu bialskiego. Nasza szkoła otrzymała wyróżnienie. Uczennica klasy 8 Izabela Sałata została nagrodzona za zaangażowanie w działania konkursowe.

Dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom, którzy aktywnie uczestniczyli  w zbiórce surowców wtórnych.

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy polubili post w konkursie ,, Być jak Ignacy”.

Dzięki Waszym głosom szkoła zajęła III miejsce .
Dziękujemy !!!


 

 

Podsumowanie konkursu świątecznego

„Ozdoba bożonarodzeniowa” – ocena prac konkursowych

Dnia 10.12.2021r. komisja konkursowa w składzie: Elżbieta Osielska, Małgorzata Klimek, Justyna Osielska – Fąfara, oceniła 19 prac konkursowych i wyłoniła laureatów.

Kontynuuj czytanie

Zagłosuj na koło naukowe „Młodzi Naukowcy”

Prosimy o Państwa głosy!!!

Zostaliśmy wytypowani do nagrody publiczności  w konkursie „Być jak Ignacy”.

Głosujemy poprzez kliknięcie w link poniżej , lajkując nasze zdjęcie.

https://www.facebook.com/bycjakignacy/photos/pcb.2061060154075201/2061057924075424/

ebook przedstawiające nasze działania:

https://read.bookcreator.com/0vhcjHJQjkhFF2NrV0pQ3mx2BcG3/d8WlPKasQeKNyKXNzwFXAA

Mikołajki klasy II

Święty Mikołaj lubi sprawiać radość dzieciom na całym świecie! Doświadczyli  tego również uczniowie kl.2, którzy 6 grudnia udali się do Białej Podlaskiej do kręgielni Kometa. Mikołaj sprezentował dzieciom super zabawę! W programie wyjazdu był również spacer po mieście. Po powrocie do szkoły każdy z apetytem zjadł pyszną pizzę.

Kontynuuj czytanie

Mikołajki

Mikołajki w naszej szkole uczniowie każdej klasy świętowali w inny sposób.

W dniu dzisiejszym uczniowie kl V-VI wzięli udział w baśniowym widowisku zorganizowanym przez Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej .„Dziewczynka z zapałkami” to taneczno-wokalne💃🎤 widowisko w wykonaniu Dance Academy Studio i Zespołu Wokalnego Chwilka🎶. Po spektaklu uczniowie udali się do Parku Radziwiłła aby tam  skorzystać z pierwszych uroków śnieżnej,zimowej pogody. 🎄🎅.

Klasa IV oraz I  wspólnie z wychowawczynią udekorowała choinkę na przyjazd Św. Mikołaja i obdarowała się mikołajkowymi podarunkami🎅.

Tydzień życzliwości i pozdrowień

21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Jest to jedno z tych nietypowych świąt, które wywołuje w nas pozytywne emocje. Jest okazją, by podnieść naszą życzliwość i uprzejmość na wyższy poziom. W naszej szkole z tej okazji odbyło się kilka ciekawych wydarzeń: na korytarzu szkolnym  powstało specjalne Drzewo Życzliwości, na którym uczniowie zawiesili nietypowe liście. Na każdym z nich, zostało zapisanych mnóstwo życzliwych słów, takich jak: dziękuję, przepraszam, kocham Cię, miło mi…Wtorek 23 listopada był dniem koloru żółtego. Kto w tym dniu ubrał się na żółto nie był pytany. W środę wychowawcy klas przeprowadzili plebiscyt na Króla i Królową życzliwości. Były też cukierki i aforyzmy z „dobrym słowem”.

Pamiętajmy! –  każdy dzień powinien być pełen życzliwości, uśmiechu i wzajemnej sympatii, a nie tylko jeden kalendarzowy. Uprzejmość, życzliwość i uśmiech są zawsze na miejscu.

Kontynuuj czytanie

Skip to content