kwiecień 2018 archive

DNI EKOLOGII W SZKOLE PODSTAWOWEJ W GRABANOWIE

WYCIECZKA DO WARSZAWY

BIEG PO ZDROWIE

W dniu 7 maja 2018r. (poniedziałek) odbędzie się  „BIEG PO ZDROWIE” obowiązuje strój sportowy i zgoda rodziców.

SADZENIE LASU

DNI EKOLOGII W SZKOLE PODSTAWOWEJ W GRABANOWIE

Dni Ekologii w Szkole Podstawowej w Grabanowie   18.04.2018r. (środa) Poinformowanie uczniów o sposobie obchodów Dni Ekologii w szkole. Konkurs wiedzy ekologiczno- przyrodniczej w klasach starszych i młodszych. Ogłoszenie zbiórki surowców wtórnych w ramach konkursu ,,Czysta Ziemia”. 19.04.2018r. (czwartek) Prace porządkowe uczniów wokół szkoły. Wiosenne sprzątanie świata. 23.04.2018r. (poniedziałek) Spotkanie z pracownikiem Parku Krajobrazowego ,,Podlaski …

Kontynuuj czytanie

SZKOLNE KOŁO CARITAS W ŁAGIEWNIKACH

14  kwietnia członkowie Szkolnego Koła Caritas wzięli udział w Ogólnopolskiej Pielgrzymce Caritas do Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Łagiewnikach.

Kontynuuj czytanie

Pogrzeb Patrona naszej szkoły żołnierza AK Mirosława Spiechowicza

12 kwietnia 2018 r. odbył się pogrzeb ś. p. Mirosława Spiechowicza żołnierza Armii Krajowej, uczestnika walk w Warszawie i na Polesiu, Patrona Szkoły Podstawowej w Grabanowie im. 30 Poleskiej Dywizji Piechoty AK. Delegacja uczniów z panią dyrektor i nauczycielami uczestniczyli w uroczystościach pogrzebowych w Warszawie.

Kontynuuj czytanie

ZMIANY W PLANIE KLASA VII

Informujemy , że od dnia 10. 04. 2018 r.  w godzinach 14.40 – 16.10 (przez miesiąc kwiecień poniedziałki i wtorki) będą realizowanie obowiązkowe zajęcia z doradztwa zawodowego.

Skip to content