listopad 2021 archive

Tydzień życzliwości i pozdrowień

21 listopada obchodziliśmy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Jest to jedno z tych nietypowych świąt, które wywołuje w nas pozytywne emocje. Jest okazją, by podnieść naszą życzliwość i uprzejmość na wyższy poziom. W naszej szkole z tej okazji odbyło się kilka ciekawych wydarzeń: na korytarzu szkolnym  powstało specjalne Drzewo Życzliwości, na którym uczniowie zawiesili nietypowe liście. Na każdym z nich, zostało zapisanych mnóstwo …

Kontynuuj czytanie

Sukcesy naszych tenisistów

I miejsce w Finale Gminy Biała Podlaska w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego Chłopców rocznik 2009-2010; Swory 25.11.2021r. – w składzie Franciszek Korszeń, Alan Korczak II miejsce w Finale Gminy Biała Podlaska w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt rocznik 2009-2010; Swory 25.11.2021r. – w składzie Olga Szczuchniak, Julia Kasprzuk GRATULUJEMY SUKCESU !!!

Świąteczna zbiórka żywności

ŚWIĄTECZNA ZBIÓRKA ŻYWNOŚCI

Konkurs świąteczny

Konkurs świąteczny

Wizyta pani policjant w szkole

Dnia 15 listopada w naszej szkole odbyło się spotkanie dzieci z klasy I i II z panią policjantką Miejskiej Komendy Policji w Białej Podlaskiej.

Kontynuuj czytanie

Sukcesy sportowe naszych uczniów

I miejsce w Finale Gminy Biała Podlaska w Turnieju Piłki Nożnej Chłopców rocznik 2007-2008, w składzie: Michał Sacewicz, Jakub Korczak, Jakub Chalimoniuk, Kacper Romaniuk, Franciszek Bechta, Łukasz Bielecki, Franciszek Korszeń, Joachim Karwan, Maciej Romaniuk I miejsce w Mistrzostwach Międzygminy w Drużynowym Turnieju Tenisa  Stołowego Dziewcząt rocznik 2007 w składzie: Lena Romanowicz i Aleksandra Wołowik III …

Kontynuuj czytanie

Szkolny konkurs plastyczny „Bezpieczna droga do szkoły”

Konkurs ten był adresowany do dzieci klas 0-III. Jego celem było promowanie wśród dzieci najmłodszych idei bezpiecznego poruszania się po drogach, pogłębienie wiedzy na temat zasad bezpieczeństwa na drodze oraz rozwijanie wrażliwości plastycznej i wyobraźni dzieci.

Kontynuuj czytanie

Dni otwarte 16-18 XI 2021

Grafik dyżurów nauczycieli w dniach 16-18 XI 2021 dni otwarte – listopad 2021  

Patriotyczny escape room klasy IV

Na godzinie wychowawczej uczniowie z klasy IV  rozwiązywali zagadki i zadania  o tematyce patriotycznej. Wychowawczyni klasy IV pani Agata Wiercińska wykorzystała niepodległościowy pokój zagadek autorstwa  Kseni Erdman oraz Wojtka Wątora. Uczniowie podczas nauki świetnie się bawili. Dziękujemy za fantastyczną zabawę:)

Kontynuuj czytanie

#Szkoła Do Hymnu

Uczniowie z naszej szkoły  świętowali kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości poprzez wspólne śpiewanie hymnu narodowego. O godzinie 11.11 cała społeczność szkolna odśpiewała Mazurka Dąbrowskiego. Akcja została przeprowadzona z zachowaniem reżimu sanitarnego.

Kontynuuj czytanie

Skip to content