styczeń 2020 archive

„SPOTKANIE Z KOLĘDĄ”

Czas Świąt Bożego Narodzenia i okres poświąteczny  to wyjątkowy czas w roku przepełniony ciepłem, radością i miłością.  10 stycznia klasa 3 wystawiła przedstawienie pt.  „Spotkanie z kolędą”.  Była to doskonała okazja do wspólnego przeżywania kolejnych urodzin Jezusa  i wspólnego kolędowania. Natomiast we środę 29 stycznia odbyło się „Rodzinne Kolędowanie”.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

ZEBRANIE Z RODZICAMI – 5 LUTEGO (ŚRODA) 2020 GODZ. 16.00

CHOINKA SZKOLNA

Serdecznie zapraszamy na Szkolną Zabawę Choinkową , która odbędzie się 2 LUTEGO 2020r. (NIEDZIELA) w godzinach 15. 00 – 20.00. Zabawę poprowadzi wodzirej. Mile widziane przebranie. Około 17.00 przybędzie Mikołaj, który rozda prezenty młodszym uczniom. Paczki według pomysłu klasy. Koszt zabawy choinkowej i wodzireja pokrywa Rada Rodziców. Każda klasa przygotowuje poczęstunek we własnym zakresie. Zapraszamy …

Kontynuuj czytanie

RODZINNE KOLĘDOWANIE

Serdecznie zapraszamy uczniów naszej szkoły wraz z rodzicami i dziadkami na Rodzinne Kolędowanie 29 stycznia 2020 o godz. 16:00 Zachęcamy do udziału solistów, duety, zespoły rodzinne, a także grupy koleżeńskie. Prosimy o zgłaszanie wybranej kolędy lub pastorałki do Pana Krzysztofa Olesiejuka i wychowawców do dnia 28 stycznia 2020 r.

Skip to content