Archiwum miesięczne: Grudzień 2019

gru 20 2019

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

images

Zdrowych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku, życzą Dyrektor oraz Grono Pedagogiczne Szkoły Podstawowej w Grabanowie

gru 20 2019

JASEŁKA BOŻONARODZENIOWE

DSC_0182

20 grudnia uczniowie z klasy VII pod opieką pana Tomasza Micha wystawili jasełka bożonarodzeniowe. Kolędy wykonane przez dzieci z oddziału przedszkolnego oraz z klasy II wszystkich wprowadziły w świąteczny nastrój. Po przedstawieniu świątecznym pani dyrektor Beata Zydlewska złożyła wszystkim zebranym   świąteczne życzenia.

Kontynuuj czytanie »

gru 17 2019

#RazemNaŚwięta

BE56C595-BDD7-4A6E-B31F-1E683BDACDDB

W ramach  inicjatywy MEN „Razem na Święta” Szkolne Koło Caritas przeprowadziło lokalną  zbiórkę artykułów papierniczych dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej w Kozuli.  Ponadto uczniowie wykonali i przekazali   kartki z życzeniami świątecznymi, które sprawiły ogromną radość i wzruszyły pensjonariuszy. W atmosferę świąteczną wprowadziło wszystkich wspólne śpiewanie kolęd. Zebrane dary zostaną wykorzystane podczas terapii zajęciowej osób niepełnosprawnych, samotnych i …

Kontynuuj czytanie »

gru 08 2019

TAK POMAGAM!

Uczniowie ze Szkolnego Koła Caritas włączyli się do przedświątecznej zbiórki żywności Caritas „Tak Pomagam!” przeprowadzonej 6 grudnia w sklepie Społem.przy ulicy Terebelskiej. Dziękujemy wolontariuszom, którzy poświęcili swój wolny czas i pomogli najuboższym.

gru 02 2019

KONKURS ,,CZYSTA ZIEMIA” ROZSTRZYGNIĘTY

Dnia 28.11.2019r.  w Starostwie Powiatowym w Białej Podlaskiej rozstrzygnięto XII edycję powiatowego konkursu ,,Czysta Ziemia”. W konkursie wzięło udział 31 szkół z powiatu bialskiego. Nasza szkoła otrzymała wyróżnienie. Dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom za zaangażowanie w działania konkursowe.