maj 2019 archive

KONKURS ZWIASTUNY WIOSNY

Konkurs przyrodniczy „Zwiastuny wiosny” Dnia 28 maja 2019r. w siedzibie Nadleśnictwa Biała Podlaska odbyło się uroczyste podsumowanie IV edycji konkursu przyrodniczego „Zwiastuny wiosny”. Roksana Chalimoniuk z kl. I zdobyła I m-ce w kategorii klas I-III. Joanna Kwiatkowska z kl. IV otrzymała wyróżnienie w kategorii kl. IV-VIII. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Zapraszamy Rodziców na zebranie, które odbędzie się w Szkole Podstawowej w Grabanowie dnia 29 maja 2019 r (środa) w godz. 16.00 – 17. 00. 

ZAPROSZENIE

Zaproszenie Zapraszamy Radę Rodziców i Trójki Klasowe oraz chętnych rodziców na naradę z Radą Pedagogiczną i Samorządem Uczniowskim w celu diagnozy potrzeb rozwojowych uczniów i podsumowania działań wychowawczo-profilaktycznych szkoły, oraz omówienia działań związanych z Dniem Dziecka. Spotkanie odbędzie się 23 maja (czwartek) w godz. 16.00-17.00 w sali klasy V.

PODWÓRKO TALENTÓW NIVEA

Dzieci ze Swór, z naszej gminy Biała Podlaska walczą o plac zabaw „Podwórko talentów”. O determinacji świadczy nagrany przez nie teledysk. Możesz im pomóc oddając bezpłatny, a zarazem bezcenny głos na: https://podworko.nivea.pl/2019/lokalizacja/545-swory Głosować możesz codziennie do 20.06.2019 r.

Skip to content