grudzień 2021 archive

Życzenia z okazji świąt Bożego Narodzenia

KONKURS CZYSTA ZIEMIA ROZSTRZYGNIĘTY

Dnia 10 grudnia 2021r. w auli Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej został rozstrzygnięty XIII konkurs Czysta Ziemia. W konkursie uczestniczyły 32 szkoły z powiatu bialskiego. Nasza szkoła otrzymała wyróżnienie. Uczennica klasy 8 Izabela Sałata została nagrodzona za zaangażowanie w działania konkursowe. Dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom, którzy aktywnie uczestniczyli  w zbiórce surowców wtórnych.

Podziękowanie

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy polubili post w konkursie ,, Być jak Ignacy”. Dzięki Waszym głosom szkoła zajęła III miejsce .Dziękujemy !!!    

Podsumowanie konkursu świątecznego

„Ozdoba bożonarodzeniowa” – ocena prac konkursowych Dnia 10.12.2021r. komisja konkursowa w składzie: Elżbieta Osielska, Małgorzata Klimek, Justyna Osielska – Fąfara, oceniła 19 prac konkursowych i wyłoniła laureatów.

Kontynuuj czytanie

Zagłosuj na koło naukowe „Młodzi Naukowcy”

Prosimy o Państwa głosy!!! Zostaliśmy wytypowani do nagrody publiczności  w konkursie „Być jak Ignacy”. Głosujemy poprzez kliknięcie w link poniżej , lajkując nasze zdjęcie. https://www.facebook.com/bycjakignacy/photos/pcb.2061060154075201/2061057924075424/ ebook przedstawiające nasze działania: https://read.bookcreator.com/0vhcjHJQjkhFF2NrV0pQ3mx2BcG3/d8WlPKasQeKNyKXNzwFXAA

Mikołajki klasy II

Święty Mikołaj lubi sprawiać radość dzieciom na całym świecie! Doświadczyli  tego również uczniowie kl.2, którzy 6 grudnia udali się do Białej Podlaskiej do kręgielni Kometa. Mikołaj sprezentował dzieciom super zabawę! W programie wyjazdu był również spacer po mieście. Po powrocie do szkoły każdy z apetytem zjadł pyszną pizzę.

Kontynuuj czytanie

Mikołajki

Mikołajki w naszej szkole uczniowie każdej klasy świętowali w inny sposób. W dniu dzisiejszym uczniowie kl V-VI wzięli udział w baśniowym widowisku zorganizowanym przez Bialskie Centrum Kultury im. Bogusława Kaczyńskiego w Białej Podlaskiej .„Dziewczynka z zapałkami” to taneczno-wokalne widowisko w wykonaniu Dance Academy Studio i Zespołu Wokalnego Chwilka. Po spektaklu uczniowie udali się do Parku …

Kontynuuj czytanie

Skip to content