grudzień 2018 archive

ŻYCZENIA

Spokojnych, pełnych nadziei i miłości Świąt Bożego Narodzenia, obfitości łask Bożych, radosnych spotkań w gronie najbliższych oraz wszelkiej pomyślności w Nowym Roku 2019 Życzą Dyrekcja, Grono Pedagogiczne i Uczniowie Szkoły Podstawowej w Grabanowie

JASEŁKA

20 grudnia 2018 r. w naszej szkole odbyły się bożonarodzeniowe Jasełka pod tytułem „Czwarty Król”. Jasełka wprowadziły wszystkich zebranych w świąteczny nastrój . Życzenia świąteczno-  noworoczne obecnym na uroczystości  złożyła dyrektor szkoły p. Beata Zydlewska. Dziękujemy p. Tomaszowi Michowi i p. Katarzynie Kozłowskiej za przygotowanie uroczystości.

Kontynuuj czytanie

ZAPROSZENIE NA JASEŁKA

,,Chwała Bogu na wysokości, a na ziemi pokój ludziom Jego upodobania”. Łk2, 14. Dnia 21 grudnia 2018r. o godzinie 11.00,  uczniowie  klasy V, VI i VII naszej szkoły, zapraszają na przedstawienie jasełkowe z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia pt. ,, Czwarty król”. Po części artystycznej nastąpi złożenie życzeń i podzielenie się opłatkiem.

MIKOŁAJKI W SZKOLE

 6 grudnia  obchodziliśmy przemiły dzień w naszej szkole, a mianowicie mikołajki. Tego dnia każdy kto mógł, ubrał się na czerwono i założył mikołajową czapkę, to na cześć Świętego Mikołaja. Podczas przerw odbyły się mikołajowe gry i zabawy przeprowadzone przez uczniów klas starszych a Samorząd Uczniowski przybliżył postać i historię życia Świętego Mikołaja z Miry biskupa. Pani …

Kontynuuj czytanie

ZABAWY ANDRZEJKOWE KLASY I i III W KLUBIE KULTURY EUREKA

Finał Gminy Biała Podlaska w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt

Oliwia Korszeń kl. VI i Martyna Ostapiuk kl. VII zajęły I miejsce w Finale Gminy Biała Podlaska w Drużynowym Turnieju Tenisa Stołowego Dziewcząt. Gratulujemy dziewczynom sukcesu:)

MIKOŁAJKOWY WYJAZD DO WARSZAWY KLASY VI I VII

30 listopada uczniowie klasy VI i VII doskonale bawili się na koncercie Mikołajkowym na Torwarze. Dodatkową atrakcją po koncercie był park trampolin Stacja Grawitacja, gdzie uczniowie mogli spożytkować swoja energię.

Kontynuuj czytanie

Dyskoteka Andrzejkowa

29 listopada kultywowaliśmy tradycje wróżb andrzejkowych. Samorząd Uczniowski z tej okazji zorganizował wróżby i dyskoteką andrzejkową a klasy 0-III przeprowadziły gry i zabawy andrzejkowe podczas zajęć. 

Skip to content