luty 2019 archive

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ

Uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w Ogólnopolskim Turnieju Wiedzy Pożarniczej na szczeblu gminy. Kacper Pieńkowski z kl. VI zajął V miejsce. 

DZIEŃ ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH

28 lutego krótkim apelem uczciliśmy pamięć Żołnierzy Wyklętych oraz Żołnierzy 30 Poleskiej Dywizji Piechoty AK. Odczytany został Apel Poległych, delegacja uczniów złożyła kwiaty i zapaliła znicz pod tablicą pamięci.

Kontynuuj czytanie

ZIMOWE SZALEŃSTWO KLASY VI,VII I VIII

6 lutego uczniowie klas VI, VII i VIII skorzystali z zimowej aury i pojechali do Międzyrzeca Podlaskiego aby razem z instruktorem potrenować jazdę na nartach. Wyjazd odbył się w ramach działania systemowego Dbam o Zdrowie. Inicjatorką i organizatorem wyjazdu była pani dyrektor Beata Zydlewska.

Kontynuuj czytanie

BAL KARNAWAŁOWY

KULIG KLASY I

Wyjazd klasy pierwszej na kulig W piątek 1 lutego 2019 roku pierwszaki wraz z wychowawczynią E. Osielską i rodzicami wyruszyli na kulig. Wyprawa zaczęła się od wspólnego spotkania dzieci i rodziców na posesji pana Romaniuka, który udostępnił konia i sanie oraz zobowiązał się do przeprowadzenia kuligu. Przejazd saniami odbył się szlakiem, który prowadził przez przepełnione …

Kontynuuj czytanie

Skip to content