październik 2021 archive

Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

Wycieczka do Warszawy klas I-III

Dnia 7 października 2021 r. w Dniu Święta Szkoły odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy uczniów klas 0-III.

Kontynuuj czytanie

Wycieczka kl.I-III do zakładu krawieckiego BIALCON i Biblioteki BARWNA

Święto Szkoły

W tym roku upamiętniliśmy trzydziestą pierwszą rocznicę powstania szkoły zwiedzając miejsca pamięci  narodowej w Białej Podlaskiej. Historię 34 Pułku Piechoty oraz miasta Biała Podlaska przybliżyła uczniom pani Iwona Maksymiuk – pracownik Muzeum Południowego Podlasia.

Kontynuuj czytanie

Spotkanie z pracownikiem PK Podlaski Przełom Bugu

   Dnia 4 października 2021r, w szkole uczniowie uczestniczyli w spotkaniu z pracownikiem Parku Krajobrazowego ,,Podlaski Przełom Bugu”. Podczas spotkania uczniowie klas IV-VIII zapoznali się z osobliwościami przyrodniczymi terenów nadbużańskich, natomiast dzieci z klas I-III zapoznały się z florą i fauną lasów w obrębie parku krajobrazowego. Spotkanie poprowadziła Pani Magdalena Żychowska.  

Survival w Serpelicach

We wrześniu dwie grupy uczniów z naszej szkoły kl. VII-VIII oraz IV-VI spędziły czas na Surivalu w Serpelicach. Uczniowie brali udział w grach terenowych, jeździli kładami, strzelali z paintbola, budowali szałasy w lesie, strzelali z łuku oraz z wiatrówki. Uczniowie w sposób empiryczny poznawali tajemnice Nadbużańskiego Parku Krajobrazowego oraz pokonywali własne słabości podczas gier i …

Kontynuuj czytanie

Skip to content